Pulmafotograafia

Wedding photographyPulmafotod sünnivad enamasti reportaaži stiilis pildistamisel, see tähendab, et fotograaf ei sekku sündmustesse ning teeb oma tööd märkamatult, isegi täiesti eemal olles. Kuigi tähtsaimaks pulmafotograafia osaks on fotosessioon ehk "ilupildid", mis tehakse huvitavas ja/või ilusas kohas. Fotosessiooni ajal kombineerin reportaaži võtteid lavastusega. Juhin protsessi tihti koos video-operaatoriga, kes teeb pulmast filmi, lavastades kaadreid just nii, nagu õigeks ja ilusaks peame. Kombineerides reportaaži lavastusega on võimalik saavutada loomulikke ning elavaid pilte, mis meeldiksid kõigepealt klientidele.

 

Pulmafotograafi töö maksumus:

PaketidPildistamise aeg
Paketi hinnas on:
Tähtajad Maksumus
Mini 6 tundi kuni 100 fotot 1 kuu
Basic 10-12 tundi kuni 200 fotot 2 kuud
Full 12-17 tundi kuni 300 fotot, fotoraamat 3 kuud
Super 1-2 päeva kuni 450 fotot, fotoraamat ja slideshow
4 kuud +

Toodud fotode arv on juba paketi hinna sees. Kuid valida saab ka rohkem fotosid, makstes fotode töötlemise eest juurde.

Tähelepanu! 2016 aasta pakkumine:

Pakun pulmaklientidele, kes valivad paketid Basic või Full, võimaluse teha lisafotosessioon mõnel muul päeval. Töötundide eest lisatasu ei võeta, maksma peab ainult fotode eest, mis ületavad paketis näidatud arvu. Teeme koos teile unustamatud pulmafotod.

Üksikasjad:

Kiirtöö eest on juurdemaks kuni 20% paketihinnast. Antud juhul tähtaegade osas saavutatakse kokkulepe.
Tähtaja möödudes saab klient kätte väljavalitud fotod, mis on trükitud fotopaberile ning salvestatud infokandjale.  Ülejäänud pulma ajal pildistatud fotod klient saab kätte teisel diskil, aga fotod on töötlemata ning on vähendatud (resolutsiooniga 600px on foto pikem äär). Kui aga klient vajab fotosid pulmakutsetele vms., siis tehakse  lühike eelsessioon.
Vajadusel, kaasatakse teine fotograaf.
Kõik pulma ajal saadud digitaalne fotomaterial säilitatakse andmekandjatel määramata aja jooksul. Informatsioon infokandjatel dubleeritakse, vältides kaotsiminekut.

 

Vaata lisaks:

Back to top
Back to top