AGF Stuudio rendiks.

gopr9853e1sTähelepanu profid ning amatöörid! Anname teada, et AGF-Stuudiot saab rentida. Hea asukoht, kõrged laed, meeldiv sisu, hea tehnika. Rendihind on 24 EUR/tund. Vaata rohkem infot.

 


AGF Studio. Kuidas leida.

AGF-Studio asub Tallinnas, Tartu mnt. 80J, Sissepääs B aadressil, kolmandal korrusel. See on üks hoone Tartu mnt. 80 kompleksist. Maja katusel on suured rohelised tähed "80J".

Elevandiga maja

Loe edasi...

Koduleht on tõlgitud eesti keelde

Lõpetasin kodulehe sisu tõlketööd eesti keelde. Vaikimise keeleks jääb vene keel, kuna enamik kliente räägivad ikka vene keeles. Kes vajab - võib vajutada lippule lehe ülal paremal. Kellel on huvitav kuidas joomlaga saab luua mitmekeelseid lehti - kirjutage e-mailile.


Ametlik teadaanne

Põhitöö kodulehega on lõpule viidud, seega tänast päeva võib nimetada kodulehe väljalaskepäevaks. Lasen selle vabale reisile interneti. Loomulikult on palju veel vaja teha, veelgi rohkem tahakse teha. Alustasin kodulehe tõlkimistöödega.

Plaanitakse palju huvitavat ning maitsvat. KKK vastustega, oma artiklid, uudised saidil, teised uudised, uued lingid, nõuanned jne. Eeldan, et saab tehtud ka kasutajate grupid, vajalike temaatiliste meilide saatmisega. See kõik nõuab aega, mõni aga veel raha.

Kodulehe vana versiooni säilitasin töökorras. Kui kellegil huvi on, siis see on kättesaadav siin.


Esimene uudis.

Olgu see kanne esimeseks kodulehe uudiseks. 15 detsembril 2010 uuendasin kodulehe www.agf.ee. Viisin ta üle Joomla mootorile. See on võimsam süsteem, võrreldes sellega, mis mul oli varem. Nüüd mul on võimalik uuendada kodulehe operatiivselt, lisada kiiresti tekstid, uudised, fotod, fotode galeriid ja palju muud. Loodan, et sellest saab mitte ainult enda visiitkaart, vaid tihti külastatav fotoalane resurss.


Back to top
Back to top